所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.210" (5.33mm) |
| Standard Package | 2 |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Number of Conductors | 2 |
| Conductor Strand | 41/34 |
| Conductor Material | Copper, Bare; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Length | 250' (76.2m) |
| Color | Black |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.030" (0.76mm) |
| Voltage | 300V |
| Screen/Shield | UNSHIELDED |
| Earth/Ground Wires | NO |
| Product Type | CORDAGE |
| Conductor Size | 18 AWG |
| Standards | UL/CSA |
| Conductor Count | 2 CONDUCTOR |
| Jacket Material | UNJACKETED |
| Voltage Range | 300V OR 300/500V |
| Conductor Type | STRANDED |
| Insulation Material | PVC-POLYVINYL CHLORIDE |
| RoHS Compliant | YES |
咨询QQ
热线电话