所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Length - Blade | 3.00" (76.2mm) |
| Length - Overall | 7.32" (186.0mm) |
| Tool Type | Nut Driver |
| Features | Chrome Finish, Hollow Shaft, Soft Grip |
| Weight | 0.2 lb (90.72g) |
| Tip - Type | Hex Socket |
| Standard Package | 1 |
| Size | 3/16" |
| rohs | Not applicable / Not applicable |
| Finish | Chrome |
| Brand Name | Greenlee |
| Handle Length | 4.31in |
| Shank Length | 3in |
| Drive Size | 3/16in |
| Product Type | Heavy Duty Nut Driver |
| Handle Type | Cushion Grip |
咨询QQ
热线电话