所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Length - Blade | 6.00" (154.0mm) |
| Length - Overall | 10.30" (262.0mm) |
| Tool Type | Nut Driver |
| Features | Chrome Finish, Hollow Shaft, Nut Holding, Soft Grip |
| Weight | 0.31 lb (140.61g) |
| Tip - Type | Hex Socket |
| Standard Package | 1 |
| Size | 5/16" |
| rohs | Not applicable / Not applicable |
咨询QQ
热线电话