所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Fuses |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Automotive Fuses |
| Product Type | Blade Fuse |
| Current Rating | 3 A |
| Voltage Rating DC | 32 V |
| Fuse Type | Fast Blow |
| Fuse Size / Group | ATO |
| Dimensions | 19.05 mm L x 12.19 mm W x 5.08 mm D |
| Mounting Style | Holder |
| Termination Style | Blade |
| Series | 257 |
| Case Diameter | 5.08 mm |
| Case Height | 5.08 mm |
| Case Length | 19.05 mm |
| Case Width | 12.19 mm |
| Indicator Style | Without Indicator |
| Interrupt Rating | 1000 A at 32 VDC |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 105 C |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 31.1 mOhms |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Type | ATO Blade Fuse |
| Voltage Rating | 32 V |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1000A |
| Mounting Type | Holder |
| Color | Violet |
| Approvals | cULus |
| Size / Dimension | 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Standard Package | 50 |
| Voltage Rating - DC | 32V |
| Response Time | Fast |
| DC Cold Resistance | 0.0311 Ohm |
| Melting I²t | 7.4 |
| Package/Case | Blade, ATO/ATC |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话