所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connection Type | Threaded |
| Coupling Gender | Female |
| Finish | Nickel Plated |
| Manufacturer Series | 27 |
| Material | Brass |
| Maximum Operating Pressure | 35 bar |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Seal Material | Nitrile Rubber |
| Thread Gender | Female |
| Thread Size | 3/8 in |
| Thread Standard | G |
| Threaded Connection | G 3/8 Female |
咨询QQ
热线电话