所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 0 |
| MOQ | 1 |
| Voltage | 250V |
| Current Rating | 15A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fuseholder Type | Holder |
| Fuse Size | 1/4" Dia x 1-1/4" L (6.35mm x 31.8mm) |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Contact Finish | Nickel |
| Fuse Type | Cartridge |
| For Use With/Related Products | 3AG |
| Standard Package | 100 |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | 3420838HXA |
| Contact Material | Brass |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Product Category | Fuse Holder |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Brand | Littelfuse |
| Fuse Size / Group | 3AG |
咨询QQ
热线电话