所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Fuse Holders Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Caps |
| Type | Fingergrip |
| Body Material | Thermoplastic |
| Current Rating | 20 A |
| Fuse Size / Group | 3AG |
| Length | 15.24 mm |
| Mounting Style | Snap In |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Packaging | Bulk |
| Size (LxWxH) | 15.24 mm x 10.41 mm |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Termination Style | Quick Connect |
| Voltage Rating | 250 V |
| Width | 10.41 mm |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Product Diameter | 15.24 |
| Product Height | 50.8 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Seated Plane Height | 10.41 |
| Unit Pack | 0 |
| MOQ | 1 |
| Accessory Type | Knob - Black |
| For Use With/Related Products | Fuseholder; 345 |
| Standard Package | 100 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Case Length | 15.24 mm |
| For Use With | 3AG panel fuses |
| Case Width | 10.41 mm |
| Dimensions | 15.24 mm L x 10.41 mm W |
| Operating Temperature Max Deg. C | 85C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -40C |
| Product Length (mm) | Not Required mm |
| Product Depth (mm) | Not Required mm |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Product Height (mm) | 50.8 mm |
| Features | :Fingergrip Knob |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85361010 |
| Brand/Series | 345Series |
| CurrentRating | 10A |
| ForUseWith | 3AGFuse |
| Material,Body | Glass-filledThermoplastic |
| Material,Contact | TinPlatedBrass |
| MountingStyle | PCmount |
| Standards | ULRecognized/CSACertified/VDEApproved |
| TerminalType | Knob |
| VoltageRating | 250V |
咨询QQ
热线电话