所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Fuse Holders |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Fuse Holders |
| Current Rating | 10 A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Number of Poles | 1 |
| Series | 345 |
| Mounting Style | Panel |
| Shaft Type | Bayonet Knob Release |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Color | Black |
| Illumination | No |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Unit Pack | 0 |
| MOQ | 1 |
| Voltage | 250V |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fuseholder Type | Holder |
| Fuse Size | 5mm x 20mm |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Contact Finish | Tin |
| Fuse Type | Cartridge |
| For Use With/Related Products | 5mm x 20mm |
| Standard Package | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | 3455LF1A |
| Contact Material | Copper Alloy |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage Rating VDC | :250V |
| Voltage Rating VAC | :250V |
| Fuse Current | :10A |
| Fuse Holder Type | :Cartridge Fuse Holder |
| Holder Terminals | :Quick Connect |
| No. of Fuses | :1 |
| Fuse Size Held | :5mm x 20mm |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话