所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Length - Exposed Ends | 0.140" (3.56mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers Both Sides |
| Cable Type | FFC |
| Number of Conductors | 4 |
| Length | 2.00" (50.80mm) |
| Standard Package | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话