所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connector Type A | :Phono (RCA) Plug |
| Connector Type B | :Phono (RCA) Plug |
| Cable Length - Imperial | :6.5ft |
| Cable Length - Metric | :2m |
| Jacket Colour | :Black, Red |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Cable Assembly Type | :Audio, Video |
| Cable Length | :2m |
| Colour | :Red / Black |
| Lead Length | :2m |
| Weight (kg) | 0.26 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话