所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | AC Power Cords |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Region | North American |
| Plug | NEMA 1-15P |
| Length | 6 ft |
| Shielding | Unshielded |
| Type | Fan Power Cords |
| Fits Fan Size | All Types with Flat Pins 3mm x 5mm |
| Fan Accessory Type | Cord, 2 Contact, Plug to Plug |
| Standard Package | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product | Fan Power Cords |
| For Use With | :Qualtek Axial Fans |
| Voltage Rating | :125VAC |
| Fan Side Connector | :Straight Plug |
| Current Rating | :10A |
| Cable Length | :72" |
| Accessory Type | :Fan Power Cord |
| Equipment Side Connector | :Straight Receptacle |
| Weight (kg) | 0.068 |
| Tariff No. | 00000000 |
咨询QQ
热线电话