所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Type N Adapter |
| Gender | RCP/RCP |
| Impedance | 50 Ohm |
| Operating Frequency | 0 to 11 GHz |
| Mounting | Panel Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Standard Package | Bulk |
| Product Length | 38.1 |
| EU RoHS | Compliant |
| Body Plating | Nickel |
| Impedance | 50 |
| Body Material | Brass |
| Operating Frequency | 0 to 11G |
| Insulation Material | Tetrafluoroethylene |
| Product Diameter | 22 |
| Center Contact Plating | Gold |
| Style | Straight |
| Mounting Type | Panel Mount, Bulkhead |
| Convert To (Adapter End) | N Jack, Female Socket |
| Convert From (Adapter End) | N Jack, Female Socket |
| Center Gender | Female to Female |
| Center Contact Material | Phosphor Bronze |
| Conversion Type | Same Series |
| Packaging | Bulk |
| Adapter Type | Jack to Jack |
| Body Finish | Nickel |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Adapter Series | N to N |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Temp Range | -65C to 165C |
| Rad Hardened | No |
| Mounting Style | Panel |
| Product Length (mm) | 38.1 mm |
| Body Style | Straight |
| Product Diameter (mm) | 22 mm |
| Angle | Straight |
| Application | True MIL |
| Finish, Housing | Nickel |
| Material, Contact | Phosphor Bronze |
| Material, Dielectric | TFE |
| Material, Housing | Brass |
| Mating Type | Threaded |
| Primary Type | Adapter |
| Special Features | Pressurized |
| Voltage, Rating | 1500 V |
| 中性 | Female to Female |
| 样式 | Straight |
| 转换至(适配器端) | N Jack, Female Socket |
| 阻抗 | 50 Ohm |
| 适配器系列 | N to N |
| 转换类型 | Same Series |
| 适配器类型 | Jack to Jack |
| 装配类型 | Panel Mount, Bulkhead |
| 转换自(适配器端) | N Jack, Female Socket |
咨询QQ
热线电话