所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product | Diplexers |
| Insertion Loss | 0.9 dB, 1 dB |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Frequency Range | 824 MHz to 960 MHz, 1.71 GHz to 2.17 GHz |
| Packaging | Reel |
| Frequency | 892 MHz, 1.94 GHz |
| Package / Case | 0805 (2012 metric) |
| Impedance | 50 Ohms |
| Type | High Frequency Ceramic, Diplexer |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Frequency Bands (Low / High) | * |
| High Band Attenuation (min / max dB) | * |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Series | * |
| Standard Package | 4,000 |
| Return Loss (Low Band / High Band) | * |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | * |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话