所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Insertion Loss | 0.25dB |
| Coupling Factor | 20 ± 1dB |
| Supplier Device Package | 0603 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Power - Max | 3W |
| Coupler Type | Standard |
| Standard Package | 1 |
| Frequency | 880MHz ~ 915MHz |
| Return Loss | 15.6dB |
| Other Names | 712-1150-1 |
| Isolation | 28dB |
| Package/Case | 0603 (1608 Metric) |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
| Product | Directional Couplers |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Frequency Range | 880 MHz to 915 MHz |
| Package / Case | 0603 (1608 metric) |
| Impedance | 50 Ohms |
| Type | High Frequency Ceramic, Couple |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
咨询QQ
热线电话