所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product | Baluns |
| Insertion Loss | 1.2 dB |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Frequency Range | 900 MHz to 1 GHz |
| Packaging | Reel |
| Frequency | 900 MHz |
| Package / Case | 0805 (2012 metric) |
| Impedance | 50 Ohms, 100 Ohms |
| Type | High Frequency Ceramic |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Insertion Loss (Max) | 1.2dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Phase Difference | 180° ±10 |
| Standard Package | 4,000 |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 100 Ohm |
| Return Loss (Min) | 9.5dB |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话