所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Style | BNC to HD-BNC |
| Features | Shielded |
| Cable Type | RG-59 |
| Length | 12.0" (304.8mm) |
| 1st Connector | BNC Male Plug |
| Frequency - Max | 3GHz |
| Gender | Male to Male |
| Standard Package | 1 |
| 2nd Connector | HD-BNC Male Plug |
| Impedance | 75 Ohm |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Coaxial Cable Type | :RG59 |
| Cable Length - Imperial | :12" |
| Cable Length - Metric | :304.8mm |
| Connector Type A | :HD-BNC Straight Plug |
| Connector Type B | :BNC Straight Plug |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85442000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Cable end 1, Connector Angle | BNC Male Plug |
| Cable end 2, Connector Angle | HD-BNC Straight Plug |
| Material, Plug | Nickel Plated Brass |
| Temperature Range | 0 to 50 |
| Temperature, Rating | °C |
| Type | Coaxial/RF |
咨询QQ
热线电话