所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Hand Tools |
| RoHS | Not Applicable |
| Product | Extraction Tools |
| Type | Removal Tools |
| Description/Function | Removal tool for crimp contacts |
| For Use With | Crimp contacts |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| EU RoHS | Supplier Unconfirmed |
| Series | * |
| Standard Package | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Overall Length | 66.5mm |
| Tip Width | 3mm |
| Part # Aliases | 000 0052 09 09-99-000-0052 99 |
| Weight (g): | 2.00000 |
| Brand/Series | HANSeries |
| UsedWith | HANDContacts |
| Tool type | for demounting of terminals |
| Multiplicity | 1 |
| Gross weight | 1.96 g |
| Crimp tool application | terminals |
| Collective package [pcs] | 5 |
| spg | 5 |
| 触点类型 | 压接 |
| 尖端宽度 | 3mm |
| 总体长度 | 66.5mm |
| 系列 | Han |
咨询QQ
热线电话