所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Barrier Terminal Blocks |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Series | 2570 |
| Type | Distribution Blocks |
| Current Rating | 175 A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Termination Style | Crimp |
| Height | 61.5 mm |
| Length | 25.4 mm |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Width | 76.2 mm |
| EU RoHS | Supplier Unconfirmed |
| Unit Pack | 0 |
| MOQ | 1 |
| Load Side Connection Type | Screw Connection |
| Load Side Connections Per Pole | 4 |
| Voltage - Rated | 600V |
| Number of Poles | 1 |
| Line Side Wire/Stud Size | 2/0 - #14CU/AL |
| Standard Package | 1 |
| Load Side Wire/Stud Size | 4 - #14CU/AL |
| Line Side Connections Per Pole | 1 |
| Other Names | LD25701ZXDIN |
| Line Side Connection Type | Screw Connection |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话