所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Product | Multiplexers |
| Logic Family | ECL |
| Number of Lines (Input / Output) | 16 / 1 |
| Propagation Delay Time | 1.8 ns at - 4.2 V to - 5.7 V |
| Supply Voltage - Max | - 5.7 V |
| Supply Voltage - Min | - 4.2 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | PLCC-28 |
| Packaging | Rail |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Number of Input Lines | 16 |
| Number of Output Lines | 1 |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话