所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Voltage | :36VAC |
| Switching Power AC1 | :1.5hp |
| Switching Power AC3 | :4kW |
| Switching Current AC1 | :25A |
| Switching Current AC3 | :9A |
| No. of Poles | :3 |
| Contact Configuration | :1NO |
| Contactor Direction | :(Not Available) |
| Relay Mounting | :DIN Rail |
| Coil Voltage VAC Nom | :240V |
| Contact Voltage AC Max | :500V |
| Contact Voltage DC Max | :440V |
| External Depth | :86.5mm |
| External Length / Height | :81mm |
| External Width | :45mm |
| IP / NEMA Rating | :IP20 |
| Main Contact Current AC1 Max | :32A |
| Main Contact Current AC3 Max | :9A |
| Mounting Type | :DIN Rail |
| Operating Temperature Max | :60°C |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Output Voltage Max | :415V |
| Output Voltage Min | :400V |
| Relay Type | :Contactor |
| Series | :100-C |
| Switching AC1 Power Max | :4kW |
| Weight (kg) | 0.39 |
| Tariff No. | 85364900 |
咨询QQ
热线电话