所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Buffers & Line Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Supply Voltage - Max | +/- 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | +/- 4.2 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOIC-8 |
| Packaging | Tube |
| Interface | EIA/JESD78 |
| Logic Family | 100EL |
| Logic Type | Differential Receiver |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Factory Pack Quantity | 95 |
| Supply Current | 26 mA |
| Life | Obsolete |
| Supplier Package | SOIC N |
| Standard Package Name | SOIC |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 4(Max) |
| PCB | 8 |
| Package Length | 5(Max) |
| Pin Count | 8 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 95 |
| Number of Drivers/Receivers | 0/1 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC N |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 4.2 V ~ 5.5 V |
| Type | Receiver |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话