所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Large Recovered Length | 2.400" (61.0mm) |
| Color | Black |
| Large Diameter Recovered | 0.370" (9.4mm) |
| Material | Elastomer, Fluid Resistant |
| Shell Size - Insert | 52 |
| Standard Package | 1 |
| Large Diameter Supplied | 0.810" (20.6mm) |
| Type | Cap, Round End |
| Other Names | 300510-000 |
| Standard Pack: | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话