所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Package | Bulk |
| Large Recovered Length | 3.600" (91.4mm) |
| Color | Black |
| Large Diameter Recovered | 0.710" (18.0mm) |
| Material | Polyolefin, Semi-Flexible |
| Shell Size - Insert | 73 |
| Large Diameter Supplied | 1.550" (39.4mm) |
| Type | Cap, Round End |
| Other Names | 322629-000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 1 |
| Recovered Wall Thickness (Nominal) | 2.54 mm [ .1 in ] |
| Resistance Protection | Suitable for occasional exposure to fluids |
| 尺寸代码 | 73 |
| 工作温度范围 (°C) | -30 – 105 |
| 材料 | 聚烯烃 |
| 恢复的内径(最大值) | 18 mm [ .71 in ] |
| Adhesive Pre-Coat | No |
| 符合政府资质 | 否 |
| 扩大内径(最小值) | 39.4 mm [ 1.55 in ] |
| 长度 | 91 mm [ 3.6 in ] |
| 粘合剂类型 | 单独购买的粘合剂 |
| 产品类型 | 端盖 |
| Material Code | 100 |
| Adhesive Code | S1030 |
咨询QQ
热线电话