所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | End Cap |
| Standard Package | Bulk |
| Industry Aliases | 037347-000, 101A094-3/86-0 |
| Subcategory | Heat Shrink |
| Lead Time | 28 Days |
| Large Recovered Length | 4.500" (114.3mm) |
| Color | Black |
| Large Diameter Recovered | 1.500" (38.1mm) |
| Material | Polyolefin, Semi-Rigid |
| Shell Size - Insert | 94 |
| Large Diameter Supplied | 3.300" (83.8mm) |
| Other Names | 037347-000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 材料 | 改性聚烯烃 |
| Recovered Wall Thickness (Nominal) | 3.05 mm [ .12 in ] |
| Resistance Protection | Suitable for occasional exposure to fluids |
| 尺寸代码 | 94 |
| 工作温度范围 (°C) | -55 – 105 |
| Pliancy | Semi-Rigid |
| 恢复的内径(最大值) | 38.1 mm [ 1.5 in ] |
| Adhesive Pre-Coat | Yes |
| 符合政府资质 | 否 |
| 扩大内径(最小值) | 82.3 mm [ 3.24 in ] |
| 长度 | 114 mm [ 4.5 in ] |
| 粘合剂类型 | 高性能预涂粘合剂 |
| 产品类型 | 端盖 |
| Material Code | 3 |
| Adhesive Code | 86 |
咨询QQ
热线电话