所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Bands | 1 |
| Height (Max) | 0.151" (3.85mm) |
| Antenna Type | Flat Patch |
| Termination | Snap-in |
| Packaging | Tray |
| Frequency | 2.4GHz |
| Gain | 4dBi |
| Standard Package | 840 |
| Mounting Type | Snap-In |
| VSWR | 1.5 |
| Factory Pack Quantity | 980 |
| Product Category | Antennas |
| Termination Style | Snap In |
| Bandwidth | 160 MHz |
| Impedance | 50 Ohms |
| Technology Type | 1/2 Wave Antenna |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话