所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Colour | Green |
| Manufacturer Series | 1025U |
| Material | PUR |
| Maximum Operating Length | 25m |
| Maximum Operating Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
| Tube Inside Diameter | 5.5mm |
| Tube Outside Diameter | 8mm |
| Tube Material | :Polyurethane |
| External Diameter | :8mm |
| Internal Diameter | :5.5mm |
| Pressure Max | :8bar |
| Bend Radius Min | :20mm |
| External Length / Height | :25m |
| Length | :25m |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| Operating Temperature Min | :-15°C |
| Working Pressure | :8bar |
| Weight (kg) | 0.971 |
| Tariff No. | 39173200 |
咨询QQ
热线电话