所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Colour | Black |
| Manufacturer Series | 1025U |
| Material | Polyether PUR |
| Maximum Operating Length | 25m |
| Maximum Operating Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
| Tube Inside Diameter | 5.5mm |
| Tube Outside Diameter | 8mm |
咨询QQ
热线电话