所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 2.79 X 2.79 X 1.91 |
| Type | RF Chip |
| Inductance | 1.5 uH |
| Maximum DC Current | 280 mA |
| Tolerance | 2 % |
| Maximum DC Resistance | 1.2 Ohm |
| Minimum Quality Factor | 25@7.9MHz |
| Core Material | Iron |
| Product Height | 1.91 mm |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Fixed Inductors |
| RoHS | No |
| Self Resonant Frequency | 100 MHz |
| Q Minimum | 25 |
| Dimensions | 0.1 in W x 0.1 in L x 0.075 in H |
| Shielding | Unshielded |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Case Height | 0.075 in |
| Case Length | 0.1 in |
| Case Width | 0.1 in |
| Packaging | Reel |
| Series | 105 |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Current Rating | 280mA |
| DC Resistance (DCR) | 1.2 Ohm Max |
| Height - Seated (Max) | 0.075" (1.91mm) |
| Material - Core | Iron |
| Frequency - Self Resonant | 100MHz |
| Supplier Device Package | * |
| Size / Dimension | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Q @ Freq | 25 @ 7.9MHz |
| Frequency - Test | 7.9MHz |
| Other Names | 105-152G TR 2000 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Package / Case | 2-SMD |
咨询QQ
热线电话