所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Length | 40 |
| EU RoHS | Supplier Unconfirmed |
| Maximum Operating Temperature | 60 |
| Maximum Pressure | 179Pa |
| Product Depth | 40 |
| Bearings | Ball |
| Nominal Speed | 11500 |
| Noise Level | 42 |
| Voltage Rating | 24 |
| Operating Input Voltage Range | 12 to 26.4 |
| Power Rating | 4.56 |
| Line Current | 0.19 |
| Maximum Airflow | 14.8 |
| Mounting | Flange Mount |
| Termination | Lead Wire |
| Minimum Operating Temperature | -10 |
| Product Height | 28 |
| Fan Rotation | Clockwise |
| Subcategory | Blowers and Fans |
| Lead Time | 84 Days |
| Frame Dimensions (mm) | 40 mm x 40 mm x 28 mm |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Product | Fans |
| Airflow | 14.83 CFM |
| Series | P |
| Termination Style | Wire Leads |
| Type | Axial Fans |
| Packaging | Bulk |
| Current Type | DC |
| Noise | 42 dBA |
| Supply Voltage | 24 V |
| Part # Aliases | 1408289 |
| Speed | 11500 RPM |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temp Range | -10C to 60C |
| Operating Temperature (Max) | 60C |
| Operating Temperature (Min) | -10C |
| Rad Hardened | No |
| Mounting Style | Flange |
| Power Rating | 4.56 W |
| Product Length (mm) | 40 mm |
| Product Depth (mm) | 40 mm |
| Product Height (mm) | 28 mm |
| Voltage Rating | 24V |
| Operating Frequency | Not Required Hz |
| Line Current | 0.19 A |
| Noise Level | 42 dB |
| Speed (Nominal) | 11500 rpm |
| Operating Input Voltage Range | 12V to 26.4V |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
咨询QQ
热线电话