所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Control Voltage Range | 0 VDC to 10 VDC |
| Load Voltage Rating | 20 VAC to 300 VAC |
| Load Current Rating | 75 A |
| Output Device | SCR |
| Mounting Style | Panel |
| Product Type | Industrial Mount |
| Series | LPCV |
| Termination Style | Screw |
| Subcategory | Power Misc |
| Lead Time | 56 Days |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Chassis Mount or Panel Mount |
| Load Current | 75A |
| Voltage - Load | 20 ~ 300 V |
| Output Type | AC, Linear Controlled |
| Packaging | Bulk |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Standard Package | 5 |
| Voltage - Input | 0 ~ 10VDC |
| Package/Case | Module |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Line Voltage | 20-300 VAC |
| Control Range | 0-10 VDC |
| MainCategory | Controllers |
| SubCategory | Linear Proportional Controller |
咨询QQ
热线电话