所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Step Down |
| Output Current | 2.5(Typ) A |
| Output Voltage | 5.1 V |
| Input Voltage | 110(TYP) V |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Power | 12.8(Typ) W |
| Switching Regulator | Yes |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Output Power | 12.8(Typ) |
| Output Voltage | 5.1 |
| Output Current | 2.5(Typ) |
| Isolation | Isolated |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 9 |
| Features | OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Output 1 | 5.1V |
| Size / Dimension | 2.00" L x 1.60" W x 0.41" H (50.8mm x 40.6mm x 10.5mm) |
| Efficiency | 83% |
| Packaging | Bulk |
| Current - Output (Max) | 2.5A |
| Voltage - Input (Max) | 150V |
| Package / Case | 17-DIP Module |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Min) | 50V |
| Voltage - Isolation | 4kV (4000V) |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 15W |
| Power (Watts) - Max | 13W |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| 电流 - 输出(最大值) | 2.5A |
| 电压 - 隔离 | 4kV (4000V) |
| 功率 (W) - 制造系列 | 15W |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 装配类型 | Through Hole |
| 电压 - 输出 1 | 5.1V |
| 封装/外壳 | 17-DIP Module |
| 大小/尺寸 | 2.00" L x 1.60" W x 0.41" H (50.8mm x 40.6mm x 10.5mm) |
| 电压 - 输入(最大值) | 150V |
| 类型 | Isolated Module |
| 系列 | IMY15 |
| 输出数 | 1 |
| 效率 | 83% |
| 电压 - 输入(最小值) | 50V |
咨询QQ
热线电话