所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Step Down |
| Output Current | 0.7(Typ) A |
| Output Voltage | 12 V |
| Input Voltage | 110(TYP) V |
| Number of Outputs | 2 |
| Output Power | 16.8(Typ) W |
| Switching Regulator | Yes |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Features | OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Output 2 | 12V |
| Size / Dimension | 2.00" L x 1.60" W x 0.41" H (50.8mm x 40.6mm x 10.5mm) |
| Efficiency | 87% |
| Packaging | Bulk |
| Current - Output (Max) | 700mA, 700mA |
| Voltage - Input (Max) | 150V |
| Package / Case | 17-DIP Module |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Min) | 50V |
| Voltage - Isolation | 4kV (4000V) |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 15W |
| Power (Watts) - Max | 17W |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话