所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Output Current-Channel 2 | 0.7 A |
| Number of Outputs | 2 |
| Output Voltage-Channel 1 | 12 V |
| Product Category | DC/DC Converters |
| Output Voltage-Channel 2 | 12 V |
| Input Voltage Range | 50 V to 150 V |
| Output Type | Isolated |
| Package / Case Size | 2 in x 1.6 in |
| Input Voltage-nominal | 110 V |
| Output Power | 16.8 W |
| Output Current-Channel 1 | 0.7 A |
咨询QQ
热线电话