所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 15k |
| Power Per Element | 200mW |
| Mounting Type | Through Hole |
| Circuit Type | Isolated |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Height | 0.200" (5.08mm) |
| Size / Dimension | 0.800" L x 0.098" W (20.32mm x 2.50mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Resistors | 4 |
| Standard Package | 1,000 |
| Tolerance | ±5% |
| Other Names | SIL08M153J |
| Package/Case | 8-SIP |
| Standard Pack: | 1,000 |
咨询QQ
热线电话