所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wirewound |
| Resistance Value | 11 Ohm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 250 W |
| Product Height | 45 mm |
| Product Length | 163 mm |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Tray |
| Resistance (Ohms) | 11 |
| Lead Style | Terminal Screw Type |
| Mounting Feature | Flanges |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Height | 1.772" (45.00mm) |
| Size / Dimension | 4.291" L x 2.874" W (109.00mm x 73.00mm) |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Power (Watts) | 250W |
| Composition | Wirewound |
| Other Names | HSC25011RJ |
| Package/Case | Axial, Box |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 2 |
咨询QQ
热线电话