所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Round Knob |
| Switch Type | Rotary Switch |
| Standard Package | Bulk |
| EU RoHS | Compliant |
| Diameter | 0.894" (22.71mm) |
| Style | Cylindrical with Skirt |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Indicator | Arrow on Skirt |
| Height | 0.662" (16.81mm) |
| Shaft Size | 0.157" (4.00mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话