所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Cable Length | 1.8m |
| Depth | 33mm |
| Input Connector | IEC-320 C7 |
| Input Voltage | 100 → 240V ac |
| Length | 138mm |
| Maximum Temperature | +25°C |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Connector | 6.5 x 1.4 x 10 mm Hollow Plug |
| Output Current | 3 A, 3.2 A, 3.5 A |
| Output Voltage | 15 V dc, 16 V dc, 18 V dc, 19 V dc, 20 V dc, 22 V dc, 24 V dc |
| Plug Type | 2-Pin Euro, 3-Pin UK Converter Plug |
| Power Rating | 75W |
| Weight | 420g |
| Width | 63mm |
| Power Supply Output Type | :Adjustable, Fixed |
| Input Voltage VAC | :100V to 240V |
| No. of Outputs | :1 |
| Output Voltage Nom. | :15V to 20V |
| Output Current Max | :3A |
| Output Power Max | :75W |
| SVHC | :No SVHC (16-Dec-2013) |
| Weight (kg) | 0.42 |
| Tariff No. | 85044082 |
咨询QQ
热线电话