所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Depth | 32mm |
| Input Voltage | 10.8 → 14.4V dc |
| Length | 100mm |
| Maximum Temperature | +25°C |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Output Connection Type | Hollowplug |
| Output Current | 3000 mA @ 19 → 24 V dc, 4000 mA @ 15 → 18 V dc |
| Output Voltage | 15 → 24V dc |
| Weight | 266g |
| Width | 53mm |
| Power Supply Output Type | :Adjustable, Fixed |
| Input Voltage VAC | :- |
| No. of Outputs | :1 |
| Output Voltage Nom. | :15V, 16V, 18V, 19V, 20V, 22V, 24V |
| Output Current Max | :4A |
| Output Power Max | :75W |
| Output Connector | :Various |
| SVHC | :No SVHC (16-Dec-2013) |
| Plug Type | :Car Lighter |
| Weight (kg) | 0.266 |
| Tariff No. | 85044082 |
咨询QQ
热线电话