所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Shielding | Unshielded |
| Color | Gray |
| Cable Type | Round |
| Connector Type | Rectangular 5 pos Socket and Ring Terminal to USB A Male Plug |
| Length | 8.20' (2.50m) |
| Standard Package | 5 |
| Usage | Keyboard, USB |
| Cable Length - Imperial | :8.2ft |
| Cable Length - Metric | :2.5m |
| Connector Type A | :USB A Plug |
| Connector Type B | :- |
| Jacket Color | :Blue |
| Cable Length | :2.5m |
| Leaded Process Compatible | :Yes |
| Weight (kg) | 0.109 |
| Tariff No. | 85365005 |
| Brand/Series | 1200Series |
| ForUseWith | 2200,2210-TBSeries |
| Material | PVC/StainlessSteel |
| TypeofAccessory | USBKeyboardCable |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话