所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Screwdrivers, Nut Drivers & Socket Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Screwdriver |
| Size | 3.5 mm 100 mm |
| Description/Function | Standard screwdriver |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 55 |
| Industry Aliases | 12 04 51 7, SZF 1-0, 6X3, 5 |
| Subcategory | Misc Products |
| Lead Time | 20 Days |
| Length - Blade | 3.94" (100.0mm) |
| Length - Overall | 7.13" (181.0mm) |
| Tool Type | Screwdriver |
| Features | Ergonomic, Non-Slip |
| Weight | 0.075 lb (34.02g) |
| Tip - Type | Slotted |
| Standard Package | 1 |
| rohs | Not applicable / Not applicable |
| Unit Weight | 5.326368 oz |
| Tradename | TOOL fox |
| Color,Handle | Blackandblue |
| DriverType | Slotted |
| Length,Overall | 7.126"(181mm) |
| PhoenixPartNumber | SZF1-0.6X3.5 |
| PrimaryType | TerminalBlock |
| TipSize | 0.6mmTx3.5mmW |
| Width | 1In. |
咨询QQ
热线电话