所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Constant Current Load - Max | 5A (4.16kVA) |
| Voltage - Output | 0 ~ 480VAC |
| Voltage - Supply | 240VAC, 480VAC |
| Output Type | Terminals |
| Input Type | Terminals |
| Standard Package | 1 |
| Type | Panel Mount |
| Size | 6.140" L x 6.000" W x 14.590" H (155.96mm x 152.40mm x 370.59mm) |
| Product | Industrial Control Transformers |
| Product Category | Industrial Control Transformers |
| Unit Weight | 36 lbs |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话