所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Adhesive Tapes |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Tapes |
| Type | Shielding |
| Description/Function | EMI/RFI Foil Shielding Tape |
| Material | Copper Foil |
| Width | 1/2 in x 18 yds |
| Factory Pack Quantity | 18 |
| Part # Aliases | 05400727552 80018002750 |
| Adhesive Type | Acrylic |
| Tape Type | :Foil Shielding |
| Tape Backing Material | :Copper Foil |
| Tape Width - Metric | :12.7mm |
| Tape Width - Imperial | :0.5" |
| Tape Length - Metric | :16.5m |
| Tape Length - Imperial | :18yard |
| Tape Color | :Copper |
| Weight (kg) | 0.104 |
| Tariff No. | 39231000 |
咨询QQ
热线电话