所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Ceramic Disc Capacitors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 0.022 uF |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 125 VAC |
| Operating Temperature Range | - 30 C to + 125 C |
| Termination Style | Radial |
| Product | Ceramic Disc Capacitors - AC Line Rated |
| Capacitance - nF | 22 nF |
| Capacitance - pF | 22000 pF |
| Lead Spacing | 9.52 mm |
| Packaging | Bulk |
| Series | 125L |
| Factory Pack Quantity | 125 |
| Temperature Coefficient / Code | Y5V |
| Lead Diameter | 0.81 |
| Type | Ceramic Disc |
| EU RoHS | Compliant |
| Suppression Class | X1/Y4 |
| Product Diameter | 22.9(Max) |
| Product Depth | 4.7(Max) |
| Mounting | Through Hole |
| Seated Plane Height | 26.1(Max) |
| Capacitance Value | 0.022uF |
| Lead Pitch For Radial | 9.5 |
| Voltage | 400VAC|125VAC |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Dielectric | Y5V |
| Unit Pack | 125 |
| MOQ | 500 |
咨询QQ
热线电话