所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Buffers & Line Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Supply Voltage - Max | 36 V |
| Supply Voltage - Min | 6 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOIC-14 |
| Packaging | Tube |
| Logic Type | Differential Line Receiver |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Factory Pack Quantity | 55 |
| Supply Current | 6 mA |
| Operating Supply Voltage | +/- 18 V |
| Operating Supply Current | 6 mA |
| Type | 2-Channel Line Receiver |
| THD plus Noise | 0.0006 % |
| Series | 1280 |
| Brand | THAT |
| Product | Audio Line Drivers / Receivers |
| Number of Channels | 2 Channel |
| Gain | 3 dB |
| Class | Other |
咨询QQ
热线电话