所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Coaxial Cables |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Length | 500 ft |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride - PVC |
| Outside Diameter | 7.82 mm |
| Jacket Color | Black |
| Series | 1283S5 |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Voltage Rating | 300 V |
| Unit Weight | 88 lbs |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话