Euroquartz
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Dimensions | 5 x 3.2 x 0.9mm |
| Frequency Ageing | ±5 ppm/yr |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height | 0.9mm |
| Length | 5mm |
| Load Capacitance | 12pF |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mode of Oscillation | Fundamental |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package Type | SMD |
| Pin Count | 2 |
| Series Resistance | 0.06kΩ |
| Standard Frequency | 14.318MHz |
| Width | 3.2mm |
咨询QQ
热线电话