所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Cable Assemblies |
| RoHS | No |
| Product | D-Sub Assemblies |
| Type | Mini D Ribbon Cable |
| Connector End A | MDR |
| Connector End A Pin Count | 26 |
| Connector End B | MDR |
| Connector End B Pin Count | 26 |
| Gender | Male / Male |
| Wire Gauge - AWG | 30 |
| Color | Beige |
| Current Rating | 1 A |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Number of Conductors | 26 |
| Packaging | Bulk |
| Series | 14526 |
| Factory Pack Quantity | 5 |
| Voltage Rating | 30 V |
| Part # Aliases | 05113521731 80008053318 |
| Style | Bidirectional |
| Shielding | Shielded |
| Cable Type | Round, Beige |
| Length | 32.80' (10m) |
| Standard Package | 5 |
| Configuration | Centronics 26 pos Male to Male |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话