所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Fuse Panels |
| Current Rating | 30 A |
| Number of Poles | 8 |
| Series | 15600 |
| Operating Temperature Range | 0 C to + 65 C |
| Color | Black |
| Illumination | No |
| Factory Pack Quantity | 102 |
| Subcategory | Not Specified |
| Lead Time | 42 Days |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fuseholder Type | Block |
| Fuse Size | 0.76" L x 0.207" W x 0.752" H (19.3mm x 5.25mm x 19.1mm) |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Contact Finish | Tin |
| Fuse Type | Blade |
| For Use With/Related Products | ATC, ATO |
| Standard Package | 30 |
| Number of Circuits | 8 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 3.024000 oz |
| Standard Pack: | 30 |
咨询QQ
热线电话