所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| AC Outlets | 6 |
| Current - Max | 15A |
| Type | PDU (Power Distribution Unit) |
| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Mounting Type | Rack, Horizontal |
| Region Utilized | North America |
| Standard Package | 1 |
| Housing Material | Steel |
| Cord Length | 6' (1.83m) |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Approvals | CSA, UL |
| Voltage - Input | 120V |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| Product | Power Outlet Strips |
| Data Line Protection | N |
| Current Rating | 10 A |
| Mounting Style | Rack |
| Product Category | Power Outlet Strips |
| Output Voltage | 230 VAC |
| Number of Outlets | 6 |
| RoHS | In Transition |
| No. of Outlets | :6 |
| Supply Voltage V AC | :125V |
| Length - Imperial | :19" |
| Length - Metric | :482.6mm |
| External Width - Imperial | :1.718" |
| External Width - Metric | :44mm |
| Cable Length - Imperial | :6ft |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85444290 |
| Cord Type | SJTW |
| Current, Rating | 15 A |
| Dimensions | 19"L×1.75"W×2.7"H |
| For Use With | For 19 in. panel space open racks |
| Length, Cord | 6 ft. |
| Material, Body | Steel |
| Outlet Location | Front |
| Plug Type | Straight |
| Special Features | Pilot Light |
| Standards | UL, CSA |
| Voltage, Rating | 125 VAC |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话