所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Power Outlet Strips |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Output Voltage | 230 VAC |
| Current Rating | 10 A |
| Product | Power Outlet Strips |
| AC Outlets | 6 |
| Current - Max | 15A |
| Type | PDU (Power Distribution Unit) |
| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Mounting Type | Rack, Horizontal |
| Region Utilized | North America |
| Standard Package | 1 |
| Housing Material | Steel |
| Cord Length | 6' (1.83m) |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Approvals | cURus |
| Voltage - Input | 120V |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| Features | Load Meter |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| No. of Outlets | :6 |
| Supply Voltage V AC | :125V |
| Length - Imperial | :19" |
| Length - Metric | :482.6mm |
| External Width - Imperial | :2.661" |
| External Width - Metric | :67.58mm |
| Cable Length - Imperial | :6ft |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85444290 |
咨询QQ
热线电话